TRONDITËSE: ÇFARË BËJNË FËMIJËT NË SHKOLLË NË NJË QYTET TË ZVICRRES OSE ITALIS NUK DIHET SAKTËSISHT (VIDEO,+16)

Kjo video po bën xhiron e botës pasi shihet që fëmijë të vegjël me uniforma të shkollës kryejnë kërcime seksuale provokuese.Pamjet kanë shkaktuar një reagim të ashpër të opinionit publik në zvicerr pasi babai i një prej djemve është krenar dhe ka postuar këto pamje në rrjetet sociale, përcjell javanews.Ngjarja ka ndodhur në një shkollë në qytetin Cirit, ndërsa videoja është parë nga miliona njerëz.Dy vajza të vogla mosha e të cilave ende nuk dihet është duke vallëzuar me dy shokët e klasës, ndërsa shihen shumë veprime provokuese. Per te pare videon tronditese klikoni me posht dhe menjeher hapet video

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*