U mori burrat, gratë rrahin¨keq dashnoren e paturp në mes të qytetit (Video)

Këto pamje të tmerrshme që kanë pushtuar rrjetet sociale ditët e sotme, tregojnë një grup grash që dhunojnë një vajzë.
Arsyeja e këtij akti, mendohet të jetë fakti se vajza ishte dashnorja e burrave të tyre.

Ndërkohë që kërkonte ndihmë nga kalimtarët, gratë nuk pyesnin për të edhe pse ishte shtatzënë.

Madje njëra prej tyre e godet me takë në bark.

Ngjarja thuhet se ka ndodhur në një qytet kinez dhe pamjet e publikuara në rrjet kanë shkaktuar mjaft reagime.
Klikoni me posht per tu hapur videot !!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *