Vajza në Sarandë shëtit nëpër qytet me.. tangat jashtë (FOTOT+16)

Nga Tirana në Sarandë, femrat këtë verë po e presin ndryshe nga herët e tjera, thjesht pa rroba. Para pak minutash në redaksinë tonë erdhi kjo foto dhe sipas raportuesit çdo burrë “çmendej” kur e shihte këtë vajzë nga mbrapa.
Por gjithashtu raportuesi përveçse e dënoi rëndë këtë zhveshje, shprehu një shqetësim. “Kush e shihte o joq, kapte duart me koke, vetem ai qe kishte ne krah s’po shqetesohej”.
Këto vajza që zhvishen e kanë një problem në koncept e duhet t’ua sqarojmë. Zonjusha, zhveshja deri në lakuriqësi nuk tregon bukuri.
Klikoni linkun shikoni cfar reagimi kane bere njerezit..

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*