Vajza ruse “përvëluese” në bikini të kuq (Foto)

Anastasya Kvitko është modelja e njohur ruse me forma provokuese.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Aty shihet me bikini ngjyrë të kuqe, me të cila ekspozon pamjen e saj shumë provokuese dhe seksi.

Ndryshe, këto imazhe provokative janë specialiteti i të ashtu quajturës “Bombës ruse”./Indeksonline

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*