Vajza seksi teston frenat dhe shpejtësinë e automjetit me gjoksin e saj

Në YouTube është publikuar një test serioz që tregon se çfarë shpejtësie, frenimi dhe performance kanë makinat Pagani Huayra, SRT Viper, Lexus LFA, Hellcat Challenger dhe Porsche 918 Spyder.

Është e kuptueshme që testi është i pakuptimtë, por do ta kuptoni duke parë gjoksin e kësaj bukurosheje që udhëton si pasagjere në këtë automjet.

Më poshtë keni videon:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*