Valltarja Shqipetare qmendi te gjith te ftuarit ne dasem me vithet dhe gjoksin e saj! harrohet nusja dhe dhendrri (Video)

Një video e postuar në rrjetet sociale, e realizuar në një dasëm në Shqiperi, është bërë virale dhe pafundësisht e komentueshme. E gjithë vëmendja në këtë dasëm nuk është e përqendruar as te dhëndri dhe as te nusja, por te një vajzë.Dhe kjo pasi ajo i ka lënë të gjithë pa fjalë, duke u mahnitur me kërcimin e saj, belly dance.Të gjithë të pranishmit e kanë duartrokitur atë pas performancës mbresëlënëse….per me shume shiko videon me poshte!,per te par videon e plote kliko ne reklame….

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*