Vdes aktori i famshëm

Ai është ishte një ndër aktorët më të famshëm turk, ku më shumë njihet për rolin e tij në filmin ‘Hababam Sinif’(Klasa hababam), ku ishte drejtori i shkollës.

Munir ishte shumë i dashur për popullin turk. Ai ka ndërruar jetë para dy ditësh dhe sot do të mbahen homazhe në nderim të tij.

kliko reklamem per te pare videon:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*