Vdes banorja e famshme e “Big Brother”, shokuese ajo që u mësua më pas

Ylli i “Big Brother” Rebeka Shelton u raportua si e vdekur këtë mëngjes.
Por transgjinorja Shelton nuk ka vdekur.
32-vjeçarja u raportua e vdekur kur dikush duke u paraqitur si një anëtar i familjes konfirmoi lajmin në faqen e saj të Twitter.
Rebeka mori pjesë në “Big Brother-in” anglez në vitin 2009 si Rodrigo Lopes. Por historia e saj e bëri të famshme në të gjithë botën.Por në një kthesë tronditëse të ngjarjeve, Rebeka është shfaqur në një video që konfirmon se ajo nuk ka vdekur
Ajo tha: “Përshëndetje të gjithëve, do të doja vetëm t’i kërkoja të gjithëve që të ndalojnë përhapjen e thashethemeve se unë kam vdekur, sepse padyshim që nuk kam.
Kam përjetuar ferrin sot sepse dikush ka përdorur llogarinë time të Twitter për të bërë një status idiot për mua.
Ky person nuk mund ta pranojë se jam e lumtur dhe më në fund i kam kapërcyer të gjitha problemet e mia dhe më në fund jetoj jetën e lumtur.
Jam me pushime, jam në Arabi dhe nuk kam vdekur”.
Ajo iu nënshtrua një ndërhyrjeje gjinore në vitin 2014. Burimi:
Shihni fotot e nxehta duke klikuar tek reklama..

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*