Vdes edhe një aktore pornostare! Por ja pse po vdesin kaq shumë pornostare?

Një tjetër yll i filmave për të rritur u nda nga jeta në moshë të re. Olivia Nova, 20 vjeç, ndërroi jetë në Las Vegas, SHBA.Ajo u gjet e vdekur në shtëpinë e saj vetëm pak ditë pasi kishte postuar një mesazh duke thënë se po i kalonte Krishtlindjet vetëm.
Tragjedia është e fundit në valën e vdekjeve mes pornostareve në SHBA.
Nova u bë e pesta që ndërron jetë brenda tre muajsh.
Më herët ndërroi jetë Yuri Luv, August Ames dhe Shyla Stylez.:Per me shume kliko reklamen shiko videon e plote kujdes pamjet:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*