“Vdes kur ai ma… mbase nuk duhet të flas kështu”, Pamela Anderson flet për lidhjen me futbollistin

Ajo vijon të jetë një nga femrat më seksi dhe të komentuara në botë.

Dhe në një intervistë të gjatë për median, Pamela Anderson ka folur për marrëdhënien me futbollistin francez, Adil Rami. Aktorja kanadeze ka zbuluar disa detaje intime rreth lidhjes me partnerin e saj 32-vjeçar. Ajo është zhvendosur nga Amerika për të jetuar me mbrojtësin në Marseille, aty ku luan edhe lojtari.

“Është gjenial, e adhuroj. Nuk i pëlqen që të flas shumë për të, por nuk mund ta evitoj. Duhet të jesh shumë kurioz për t’a shijuar jetën. Më pëlqen kur ai gatuan për mua dhe vishet si një kamerier seksi.

Rami i bën këto gjëra pasi u lidh me mua, pra u bë I dashuri im. Adil është fantastik. E dëshiroj pa dyshim, mbase nuk duhet të flas kështu, pa asnjë filtër”, ka rrëfyer 50-vjeçarja Anderson.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*