VIDEO/ “Çmendet” arbitri në Serbi, shikoni çfarë penalltie inekzistente ka akorduar

Ekipi serb i Spartak Subotica arriti të siguronte vendin e tretë në kampionatin serb të futbollit, pas një fitore me polemika, e cila i siguron edhe një vend për Europa Ligën.

Vendasit mposhtën 2-0 Radnickin, por një prej golave me 11-metërsh, ishte krejtësisht inekzistent, dhe nuk kuptohet arsyeja pse arbitri e ka akorduar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*