VIDEO/ Gruaja e ndjek burrin 240 km dhe e kapi me “pelë për dore”

Një grua e xhindosur është konfrontuar me bashkëshortin e saj tradhtar dje të dashurën e tij, pasi kishte udhëtuar për 240 km me të ëmën, për t’i kapur mat.

Momenti i konfrontimit është filmuar nga mamaja e gruas, e cila kishte udhëtuar nga Wellingborough në Dover për të kapur burrin teksa takohej me të dashurën, i cili besonte se bashkëshortja e tij ndodhej në shtëpi me dy vajzat e çiftit.

Kliko reklamen per te pare videon:

 

 

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*