Video që tërboi teleshikuesit, prezantuesja Barbara ngre sërisht fustanin live

Gjatë emisionit sportiv “Rabona”, të transmetuar në 65 Sport, moderatorja Barbara Ovieni papritur u bë protagoniste e një “aksidenti” që u bë viral për disa orë, në shumë vende të globit.
Ajo padashur ngriti fustanin duke treguar tek kamera të brendshmet e saj. Ajo njihet si nje nder prezantueset me hot te televizioneve Italiane dhe nuk eshte hera e pare qe provokon me gjeste te tilla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *