VIDEO: Sara Kapo: Nuk bëj seks me shqiptarë, por vetëm me të huaj. I fundit ishte …

E ftuar në emisionin ‘Kush paguan’ të drejtuar nga moderatori Rudi Hizmo, Sara Kapo është rrëfyer edhe se me kë ka bërë seks për herë të fundit.

Ajo ka rrëfyer shumë për eksperiencat e saj seksuale dhe se si i pëlqen organi gjenital tek një mashkull.

Për më shumë, shikoni videon:Shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *