VIDEO/ Sara Kapo zhveshur rrugëve të qytetit, një mashkull i fut duart…

Sara Kapo, e bija e aktores së njohur shqiptare Ema Andrea, njihet dhe komentohet gjeresisht për stilin e saj të veçantë ne media.

Se fundmi ajo ka publikuar nje videoklip, me kengen e saj te pare, ku befasia nga Sara ka qenë me e madhe.

Klipi i Sares nuk mund te ishte ndryshe nga sa shfaqet vete tipi i saj, provokuese…

Ajo është shfaqur në disa skena e zhveshur, edhe pse video është xhiruar në dimër. Ajo në këto skena duket tepër sensuale.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*