VIDEO/ Sulmuesi i Kombëtares çmend Greqinë me këtë supergol

Fiorin Durmishaj ka realizuar një supergol me PAOKun në kampionatin grek të futbollit, në takimin ndaj Panionios.

Lojtari i ekipit Shpresa, ka shënuar me një silurë nga jashtë zone, teksa la gojëhapur trajnerin kundërshtar.

Gjithsesi, goli i shënuar nuk i shërbeu për gjë ekipit të PAOKut. Takimi u mbyll në shifrat 3-1, dhe shërbeu për statstikë.
Shikone golin fatastik super te cmendur me posht…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*