(VIDEO) VAJZA JA “DRIDH” TE PASMET NË EMISION LIVE ,DJALOSHI NUK MUND TË DUROJË…

Nje video po qarkullon ne rrjetet sociale ku shihet se ne nje emision nje vajze i versulet mysafirit.
Ajo e provokon aq shume sa qe djaloshi nuk mund te rrezistoje sa qe don dhe ta largoje por ajo me te vertet me levizjet e saj cmendi te gjithe te pranishmit..videon mund ta ndiqni me poshte per me shume kliko me posht edhe shikoje videon e plot !!!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*