VIDEO/ Xhaka e tepron, i kthehet ashpër Vengerit gjatë ndeshjes: Shko q..

Një video me protagonist Vengerin dhe Xhakën është bërë shumë e diskutuar në Angli.

Videoja përmban një episod nga ndeshja ndaj Milanit. Xhaka godet nga distanca dhe topi shkon shumë larg kuadratit. Kjo gjë e nervozon Vengerin, i cili ngrihet dhe e kritikon në mes të lojës.

Xhaka i kundërpërgjigjet, ndërsa nga lëvizja e gojës kuptohet që në fund ai i ka thënë “Fuc. off” që përkthehet në shqip “Shko q..”.

Një gjest shumë i shëmtuar nga ana e Xhakës, që po kritikohet shumë nga tifozët e futbollit në Angli…me poshte keni edhe videon

/
video

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*