Video+18: Shkendije Mujaj e nxjerr “Zogun” jashtë…

Një tjetër skandal i Shkëndije Mujaj, pas publikimeve të shumta me fotot e saj të nxehta me të prapmet e saj, që nuk kanë lënë vend pa u shfaqur, tani ajo tregon dhe pjesën më intime të një femre.

Një video sikur po reklamon vetën me një veshje shumë ekstravagante, Shkëndija tregon me shumë se kurrë.

Për më shumë ndiqni videon:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*