Wow! Çmendet Ana Kabashi…Zhvishet ‘live’ në emision…

Ajo është pjesërisht aktive sa i përketë projekteve muzikore, por ato gjithmonë rezultojnë të suksesshme.Ana është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.E sonte ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Top Shoë”, në të cilin është shfaqur me një veshje mjaftë provokative.Madje kur ajo po këndonte është kthyer nga pas dhe duket sikur është fare e zhveshur.. Ja video kliko reklamen dhe shikoje:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*