Xhensila Pere kesaj here ka vendosur te tregoje pjesen e pasme te saj (Foto)

GAZETAEXPRESS E shtune, 10 Mars 2018 14:59 Dukej sikur këtë pamje nuk ishin aspak në stilin e saj, por ish banorja e Bog Brother, pasi ekspozoi gjoksin, tashmë ka vendosur të provokojë më tepër.
Për Xhensila Peren mesdita e sotme ishte ‘mëngjes’. Ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet sexy dhe me rrobdishan.

Ajo duket mjaft e frymëzuar dhe e relaksuar në këto foto. Çfarë po ndodh me ish banoren, mos ka trokitur dashuria apo e gjtiha ëshë për vëmendje. /Gazeta Express/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*