Zbulohen foto nudo të Getës dhe Nora Istrefit në plazh (Foto)

Nora Istrefi gjithmonë ka ditur që të jetë në qendër të vëmendjes. Madje në të shumtën e rasteve lajmet që janë shkruar për të janë kthyer në sensacion, shkruan Sovrani.info

Shumë vite më parë në mediet rozë pati qarkulluar një fotografi e Nora Istrefit topless, por a e keni ditur se kush është vajza që e ka shoqëruar.

Në fotografi shihet trajnerja e fitnessit Geta Beqa, e cila sot konsiderohet si më e mira në fushën e saj.

Ndryshe, Nora dhe Geta janë shoqe të pandashme.

Për më shumë shikoni fotografinë më poshtë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*