Zbulohet biseda e Suarezit dhe Griezmannit në ndeshjen Barcelona – Atletico Madrid

Barcelona falë golit të Leo Messit triumfoi 1-0 përballë Atleticos duke avancuar i vetëm drejt titullit kampion në La Liga.

Por ajo që ra në sy gjatë ndeshjes ishin provokimet që i bënë lojtarët e Barcelonës, Griezmanit.Ishte Luis Suarez i cili shëmbeu me të këtë bisedë:

“Luis: ‘Nuk mund të shënosh kundër klubit tënd të ardhshëm!’ Griezmann: ‘Hahaha, do të shohim…’

Luis: ‘Kjo është ndeshja e fundit kundër Barça’s, a je përshëndetur me shokët?’

Griezmann: ‘Haha, ka ende kohë për të!’”

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*