“Zogu i Tiranës” pozon duke bërë seks me të dashurën (Foto, +18)

Hermes Nikaj, prej disa kohësh një nga personazhet më kundërthënëse të televizionit ka rrëfyer për revistën “Story” marrëdhënien që ka në shtrat me partneren e tij.

Zogu i “Aldo Morning Show”, thotë se lidhja erotike me Angelën është e rrethuar me zjarr dhe pasion.

“Ne jemi shumë të nxehtë në krevat të dy, kështu që kryejmë seks shpesh herë. Tre-katër herë në javë është e zakonshme për ne”, shprehet Zogu, duke pohuar se stilet e Kamasutrës i praktikojnë pasi ndihen mirë si çift.

24-vjeçari tregon më tej se “ka patur raste edhe që na kanë ngacmuar si çift, por i kemi marrë parasysh, pasi jemi të dy të njohur”.

“Ka pasur oferta dhe ngacmime për të bërë seks treshe, por edhe pse jemi çift modern kemi bazën e tradicionalitetit”, përfundon Zogu.

Kliko reklamen me poshteper 5 sec do te hapet video:

 

seksi 2

seksi 1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*