ZYRTARE: Llullaku largohet nga Astana, konfirmon skuadrën e tij të re? (Foto)

Futbollisti i Kombëtarës Shqiptare, Asdren Llullaku, edhe zyrtarisht u largua nga skuadra e Astanas.

Lajmi u bë i ditur nga vetë ai në profilin e tij zyrtar në Instagram, shkruan Sovrani.info

Ai ka falenderuar tifozët, klubin dhe bashkëlojtarët e tij dhe i ka dëshiruar çdo të mirë klubit nga Kazakhistani.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*